pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 903

Jak wybrać najlepszego bukmachera mobilnego?

Materiał partnera:

Obstawianie w Polsce jest tematem całkiem popularnym, choć ogólnie rynek bukmacherski zmalał po ustawie hazardowej z 2017 roku. Obecnie na liście legalnych bukmacherów widnieje aż 20 podmiotów i czy to oznacza, że wybór tego najlepszego bukmachera jest taki prosty? Naszym zdaniem wcale nie, ale postaramy się w tym pomóc.

Obecnie najwygodniej poruszać się po cyberprzestrzeni mobilnie. Dlatego dziś odpowiemy na pytanie jak wybrać najlepszego bukmachera mobilnego. Poniżej dowiecie się jakie aplikacje bukmacherskie w Polsce są najlepsze, a co daje kod promocyjny Fortuna, dowiecie się z publikacji na portalu KodBonusowy..

Co jest najważniejsze w przypadku mobilnego bukmachera?  • Specjalna aplikacja na najpopularniejsze platformy


Oczywiście jest możliwe stworzenie wersji mobilnej serwisu, która będzie działała sprawnie, ale nie oszukujmy się, takie rozwiązanie nie przebije aplikacji, która jest dostępna za darmo, oferuje znacznie więcej rozwiązań i czasami zgarniemy nawet za nią bonus. Dziś taka aplikacja to absolutny standard, w wersji na androida i iOS-a, choć zdarzają się i bukmacherzy przygotowujący specjalne apki pod choćby urządzenia marki Huawei.

  • Szybkość działania aplikacji


Właśnie dlatego w ogóle decydujemy się na działanie w aplikacjach na telefonie - powinny być szybkie i intuicyjne. To dzisiaj będzie jednym z najważniejszych czynników, jakie weźmiemy pod uwagę.

  • Przyjazny dla oka design i program prosty w obsłudze


Aplikacja ma nam ułatwić życie, a nie utrudnić. Dlatego powinna dawać dostęp do pełnej zawartości serwisu - zakładów live, transmisji na żywo czy innych sekcji istniejących w serwisie jak popularne w naszym kraju obstawianie gier karcianych czy sporty wirtualne.

Top 3 Bukmacherów mobilnych w PolscePrzetestowaliśmy wszystkie możliwe aplikacje bukmacherskie w naszym kraju i znaleźliśmy trzy najlepsze apki, które zdecydowanie wyróżniają się na tle reszty rynku bukmacherskiego. Co to za marki?

STS - numer jeden w mobilnym obstawianiuAplikacja mobilna od STS oferuje pełen pakiet. Przede wszystkim obstawianie w apce STS gwarantuje możliwość skorzystania z pełni możliwości serwisu - mamy dostęp do transmisji na żywo, zakładów live jak i prematch obstawiania gier karcianych. Apka dostępna jest oczywiście zarówno na androida jak i urządzenia marki Apple. Aplikacja odznacza się najwyższą jakością, jest stale aktualizowana i ulepszana. Co najważniejsze, błędy w aplikacji w zasadzie się nie zdarzają, także nie musicie się martwić, że nagle w trakcie kompletowania kuponu wyskoczy Wam jakiś komunikat, program się wyłączy i wszystko przepadło - co to to nie, tutaj takich problemów nie napotkacie.

Fortuna - najładniejsza aplikacja mobilna w PolsceOczywiście STS ma niezłą konkurencję na rynku i są pewne obszary, w których inni mogą się z nim równać. Jeżeli ważny jest dla Was design, to tutaj z pomocą przychodzi Fortuna. Ciemny motyw aplikacji jest bardzo przyjemny dla oka, a sama aplikacja wygląda nowocześnie, nie jest przesadzona. Kursy bukmacherskie w aplikacji mobilnej Fortuny są czytelne, a do tego aplikacja zawiera dodatkowe funkcje. Dzięki takiej apce zalogujecie się u bukmachera za pomocą odcisku palca czy postawicie zakład za pomocą dwóch kliknięć. Bukmacher poinformuje Cię również za pomocą powiadomień push o nadchodzących bonusach, których tu nie brakuje, a także o wynikach Twoich zakładów. Aplikacja Fortuny to też ogromny plus, bo posiadając konto u tego bukmachera, obejrzycie tutaj wiele wydarzeń sportowych zupełnie za darmo. Bukmacher transmituje mecze piłkarskie czy nawet gale UFC, dzięki czemu często znajdziecie tam wydarzenia trudno dostepne nawet w telewizji.

LVBet - szybkość aplikacji to podstawaJeśli chodzi o kontrast pomiędzy działaniem strony a aplikacji mobilnej, to wygrywa w tej kategorii portal LVBet. To bukmacher, który ma całkiem przyjemny design strony internetowej i wersję mobilną, ale w tych przypadkach często kursów jest tak wiele, że trudno jest rozwinąć i przejrzeć wszystkie bez oczekiwania na "doczytanie" strony. Jeśli chodzi o aplikację mobilną LVBet - takie problemy nie mają miejsca. Wszystko działa błyskawicznie i bez problemu szybko znajdziecie interesujący Wasz typ. Dlaczego to takie istotne? Bo LVBet to bukmacher, który często daje graczom największe możliwości, umożliwiając zawarcie nawet 300 różnych zakładów na dane wydarzenie. Na stronie internetowej w takim przypadku nie da się wczytać wszystkich zdarzeń w jednym momencie, natomiast aplikacji mobilnej LVBet nie sprawia to żadnego problemu. Dorzucając do tego jeszcze całkiem przyjemny motyw, mamy aplikację mobilną, która na naszym rynku zasługuje na solidne, 3 miejsce w rankingu aplikacji bukmacherskich.