pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 lutego 2021
  • 27 lutego 2021
  • wyświetleń: 34055

Pogrzeb Karola Kani tragicznie zmarłego w wypadku śmigłowca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Katastrofa lotnicza w Studzienicach" podaj

We wtorek, 23 lutego doszło do tragicznego wypadku śmigłowca w rejonie Studzienic. W jego wyniku śmierć na miejscu ponieśli pilot Jacek Główczyński oraz biznesmen Karol Kania.

Karol Kania
Śp. Karol Kania · fot. www.facebook.com/karol.kania.i.synowie.spzoo


Msza Żałobna za zmarłego 80-letniego Karola Kanię odprawiona została w sobotę, 27 lutego w kościele p.w. NSPJ w Piasku. Zmarły został pochowany na cmentarzu komunalnym w Piasku.

Dla osób niemogących wziąć udziału w uroczystości pogrzebowej, ale chcących pożegnać śp. Karola odbędzie się Msza św. w jego intencji 4 marca w kościele p.w. NSPJ w Piasku o godzinie 17.00. Księga kondolencyjna w formie elektronicznej jest dostępna na firmowej stronie elektronicznej internetowej www.kania.net.pl.

Karol Kania był przedsiębiorcą, założycielem i przewodniczącym rady nadzorczej firmy Karol Kania i Synowie. Początki firmy sięgają 1967 r. Obecnie to największa w Polsce oraz jedna z największych na świecie wytwórni podłoża pod uprawę pieczarek. Firma Karol Kania i Synowie to 3 oddziały: zakład w Piasku - serce przedsiębiorstwa - to tu znajduje się centrala firmy, rozwijający się oddział w Pawłowiczkach oraz najmłodszy i najnowocześniejszy zakład, znajdujący się w Dębowej Kłodzie.

Katastrofa lotnicza w Studzienicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Katastrofa lotnicza w Studzienicach" podaj

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.