pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 marca 2020
  • wyświetleń: 3419

Wójt dziękuje mieszkańcom i apeluje o pozostanie w domach

W poniedziałek, 30 marca wójt gminy Pawłowice wystosował apel do mieszkańców, w którym dziękuje za zachowanie zasad bezpieczeństwa, a także apeluje o dalsze stosowanie się do zasad i prosi o pozostanie w domach.

Apel wójta gminy Pawłowice do mieszkańców

Szanowni Mieszkańcy Gminy Pawłowice,

Nastał trudny dla nas czas epidemii. Wszystkim mieszkańcom dziękuję, za zachowanie nadzwyczajnych środków higieny i zasad bezpieczeństwa.

Najlepszym dowodem tego jest informacja przekazana nam z powiatowego centrum zarządzania kryzysowego, że na terenie naszej gminy nie ma osób zarażonych koronawirusem, a zaledwie kilka osób jest objętych kwarantanną domową. Mimo zamkniętych przedszkoli, żłobka oraz ośrodków kultury i sportu jak i placów zabaw dla dzieci, musimy teraz szczególnie zadbać nie tylko o siebie, ale i o najbliższych, dostrzegać i nieść pomoc również tym, którzy jej potrzebują, by nie narażać ich na zagrożenie. W szkołach od pierwszych dni zawieszenia nauki prowadzone jest nauczanie zdalne. Wiele spraw urzędowych można załatwić bez wychodzenia z domu.

Dziękuję wszystkim pracownikom służby zdrowia, pomocy społecznej oraz wszystkim pracującym w handlu, czy przy produkcji żywności, niezbędnych dziś środków do dezynfekcji i zapewnienia bezpieczeństwa, a także wszystkim, którzy podejmują trud pracy mimo własnych obaw i trudności, abyśmy mogli w tych trudnych czasach funkcjonować.

Apeluję do Was, abyście wytrwali w zachowaniu ostrożności i pozostali w swoich domach do zakończenia epidemii.

Życzę dużo zdrowia oraz wytrwałości


Wójt Gminy Pawłowice
Franciszek Dziendziel

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.