Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 marca 2020
  • wyświetleń: 5081

Ośrodek zdrowia w Goczałkowicach prosi o przestrzeganie zasad

Ośrodek zdrowia znajdujący się przy ul. Wiślnej w Goczałkowicach prosi pacjentów o przestrzeganie nowych zasad funkcjonowania.

Rejestracja pacjentów odbywa się tylko telefonicznie, pod numerem telefonu 32 210 72 14. Preferowane są porady telefoniczne z lekarzami oraz pielęgniarkami. Część spraw można załatwić elektronicznie - w ten sposób można np. wystawić receptę.

Jeśli konieczna jest osobista wizyta, pacjenci umawiani są na konkretną godzinę. Lekarze proszą, żeby przychodzić dokładnie na umówioną godzinę, żeby unikać sytuacji, kiedy w poczekalni znajduje się większa liczba oczekujących.

Nie są wykonywane badania profilaktyczne czy szczepienia.

Nie zmieniły się godziny pracy ośrodka - jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00.

Jednocześnie przypominamy, że jeśli w ostatnim czasie ktoś był w miejscu, gdzie występuje koronawirus i zaobserwował u siebie takie objawy, jak gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddychaniem, należy bezzwłocznie telefonicznie powiadomić stację sanitarno-epidemiologiczną w Tychach (tel. 512 370 717, 32 219 31 77) lub oddział zakaźny szpitala w Tychach (tel. 887 277 805). Można też dzwonić na numer alarmowy 112.

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.