pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 marca 2020
  • wyświetleń: 3870

Nowy punkt dla kotów Fundacji Zwierzęca Arkadia w Pszczynie

W środę, 11 marca Fundacja Zwierzęca Arkadia otworzyła nowy punkt dla kotów, które są pod opieką Fundacji. Miejsce nosi nazwę "Serce Arkadii". W tym miejscu można będzie nie tylko poznać koty przeznaczone do adopcji, ale również omówić wszelkie sprawy związane z adopcjami, tematyką ochrony zwierząt, działaniami Fundacji.

Punkt mieści się w Pszczynie przy ul. Łokietka 1b , obok sklepu Marfarb, w pobliżu Przychodni Wetetynaryjnej "Pod Aniołami". W punkcje będzie znajdować się część kotów przeznaczonych do adopcji, które pod swoją opieką ma Fundacja.

- W miejscu tym będziecie mogli porozmawiać z nami o naszych zwierzętach, adopcjach, działaniach naszej fundacji, bądź o innych sprawach związanych z tematyką ochrony zwierząt. Możecie przyjść i zgłosić nam przypadki znęcania się nad zwierzętami. Chętnie omówimy z wami tę kwestię i podpowiemy jak zachować się w różnych sytuacjach - mówią pracownicy Fundacji.

Fundacja Zwierzęca Arkadia
Nowy punkt Fundacji Zwierzęca Arkadia w Pszczynie przy ul. Łokietka 1b · fot. Fundacja Zwierzęca Arkadia


Przez wzgląd na to, że zwierzęta znajdujące się pod opieką Fundacji są usytuowane w różnych miejscach i wymagają opieki, pracownicy Fundacji niejednokrotnie muszą jeździć na interwencje, dlatego nie będą oni stale obecni na miejscu. - Będziemy na bieżąco podawać w jakich godzinach jesteśmy dla was dostępni - zapowiadają pracownicy Fundacji.

Niebawem powstanie specjalna strona "Serca Arkadii" na Facebooku, gdzie będą aktualizowane informacje o eventach, spotkaniach, warsztatach, czy wydarzeniach organizowanych przez Zwierzęcą Arkadię.

Inicjatywa Fundacji ma na celu pomoc i zwrócenie uwagi na problem rosnącej bezdomności zwierząt, by więcej osób pochyliło się nad losem podopiecznych schronisk.

Godziny otwarcia punktu można śledzić na profilu facebookowym Fundacji: www.facebook.com/ZwierzecaArkadia/

ar / pless.pl, źródło: Fundacja Zwierzęca Arkadia

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.