pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 lipca 2019
  • wyświetleń: 3294

[ZDJĘCIA] Wakacyjne prace w szkole w Golasowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Golasowicach" podaj

Wakacje w pełni, jednak prace budowlane w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Golasowicach trwają w najlepsze.

Wakacyjne prace w szkole w Golasowicach - 07.2019 · fot. UG Pawłowice


W Golasowicach zakończono budowę dwóch dodatkowych klas przeznaczonych do nauki chemii i fizyki. W nadbudowanej części wymieniono pokrycie dachu oraz zamontowano stolarkę okienną. Obecnie większość prac trwa wewnątrz budynku. Wytynkowano ściany, a teraz wykonywane są wylewki. Oprócz wykończenia i wyposażania nowych sal, konieczne jest dostosowanie klatki schodowej do wymogów przeciwpożarowych poprzez zabudowanie aluminiowych drzwi przeciwpożarowych oraz klapy oddymiającej.

- Okres wakacyjny sprzyja przeprowadzaniu w szkołach większych i mniejszych prac remontowych. Drobne przebudowy i malowanie wykonują pracownicy Gminnego Zespołu Komunalnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Pawłowicach, w Szkole Podstawowej nr 2 w Osiedlu Pawłowice oraz w Szkole Podstawowej w Pielgrzymowicach - informuje Urząd Gminy w Pawłowicach.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Golasowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Golasowicach" podaj