pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 28 marca 2020
  • wyświetleń: 4946

[WIDEO] "Codziennie treningi z Ewą" - pomysły na ćwiczenia w domu

W czasie, gdy mamy ograniczone możliwości wyjścia z domu, warto znaleźć kilka minut na ćwiczenia fizyczne. Ewa Pudło, instruktorka fitness z Siłowni Quatro uruchomiła fanpage na Facebooku, na którym można znaleźć filmy instruktażowe prezentujące pomysły na ćwiczenia w domowym zaciszu.

Fitness Club / Siłownia Quatro
Ewa Pudło, instruktorka fitness z Siłowni Quatro uruchomiła fanpage na Facebooku


Pierwszy film poświęcony jest tabacie - ćwiczenia na nogi. - Jeśli masz w domu krzesło i kawałek podłogi, to masz gotowy trening interwałowy (20"+10" x 8 x 3) na zgrabne nóżki w formie tabaty. Koniecznie wykonaj go 3 razy z dwuminutową przerwą pomiędzy każdym z nich. Pamiętaj o rozgrzewce! Trening jest przeznaczony dla osób średniozaawansowanych, dlatego nie zawiera uwag na temat poprawnej techniki - czytamy w opisie.

Loading...


Z kolei drugi to również tabata - tym razem jednak ćwiczenia na brzuch.

Loading...


Fanpage instruktorki na Facebooku, na którym pojawiać się będą kolejne filmy, dostępny jest pod nazwą "Codzienne treningi z Ewą".

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.