• 4 marca 2020
  • wyświetleń: 6785

Patrycja Niewiadomska wicemistrzynią Polski!

Materiał partnera:

Kolejny medal mistrzostw Polski zapisuje się na koncie Beskidzkiego Klubu Tenisowego Advantage! Tym razem srebro wywalczyła 17-letnia Patrycja Niewiadomska.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała
Patrycja Niewiadomska vice mistrzynią Polski!

Turniej odbył się w dniach 24-28.02 w podwarszawskim Mysiadle. Tenisistka z Bielska w finałowym spotkaniu uległa rozstawionej z numerem 1, faworytce Aleksandrze Wierzbowskiej (Krakowski Klub Sportowy Olsza). Srebrny medal to pierwszy w karierze indywidualny krążek tej młodej zawodniczki.

43-346 Bielsko-Biała