pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 marca 2021
  • 17 marca 2021
  • wyświetleń: 4682

Zagadka objawień Jezusa i ciała św. Małgorzaty - seans odwołany

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

21 marca o godz. 18.30 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach miał odbyć się seans filmu "Najświętsze serce", który trafił do kin w ubiegłym roku na 100. rocznicę kanonizacji św. Małgorzaty Marii Alacoque oraz 100. rocznicę zawierzenia losów naszej ojczyzny Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Niestety z powodu wprowadzenia ostrzejszych obostrzeń przez rząd, wydarzenie nie może się odbyć.

Film Najświętsze serce
Zagadka objawień i ciała św. Małgorzaty w filmie Najświętsze serce · fot. materiały prasowe


Odwołane!Znana pisarka Lupe Valdes poszukuje inspiracji do książki i natrafia na tajemniczą historię sprzed lat. Wyrusza do Francji, miejsca tajemniczych objawień, gdzie w szklanej trumnie spoczywa nietknięte przez czas ciało wizjonerki, św. Małgorzaty Alacoque. 300 lat temu Jezus objawił jej swoje serce i przekazał 12 obietnic dla ludzi, którzy będą Je czcić. Pisarka podejmuje prywatne śledztwo. Wraz z nią widz poznaje źródła i historię czci Najświętszego Serca Jezusa.

Film dla widzów powyżej 12 lat.

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj