pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 30 marca 2020
  • wyświetleń: 5986

GOK w Suszcu zaprasza na warsztaty kreatywne on-line

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

W czasie epidemii dzieci się nudzą... Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu nie zapomniał jednak o młodych mieszkańcach gminy i proponuje wspólne tworzenie praktycznych wynalazków oraz wielkanocnych dekoracji z tego, co każdy ma pod ręką w domu.

Pracownicy GOKu przygotowali już kilka filmików instruktażowych, które można znaleźć na stronie facebookowej GOK: www.facebook.com/GOKSuszec/ oraz na specjalnej grupie "Zajęcia dla dzieci i młodzieży - Gmina Suszec"

Instruktorzy prezentują w nich, jak wykonać królika z drewnianego bloczku lub kartonu, wielkanocne kurczaczki z papieru i wełny, które będą piękną ozdobą na zbliżające się święta, a nawet... maszynę chwytającą! Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Loading...


Loading...


Loading...


Loading...


Loading...


Zachęcamy do inspirowania się oraz sprawdzenia swoich sił w tym pomysłowych zajęciach. W komentarzach pod filmikami na facebooku można publikować zdjęcia własnych prac.

A już w przyszłym tygodniu swoje warsztaty on-line zaproponuje także Pszczyńskie Centrum Kultury. Zachęcamy do śledzenia PCKulu w mediach społecznościowych.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj