Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 marca 2020
  • wyświetleń: 4813

Muzeum Zamkowe w Pszczynie w plebiscycie radiowej Jedynki

Mieszkaniec naszego powiatu zgłosił Muzeum Zamkowe w Pszczynie do głosowania w plebiscycie radiowej jedynki "Polska na 4 pory roku". Głosujmy na dumę naszego miasta i stwórzmy razem listę 100 najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce. Można też zgłaszać inne ciekawe miejsca i zabytki.

Muzeum Zamkowe w Pszczynie, zamek, pałac
Muzeum Zamkowe w Pszczynie zostało zgłoszone do plebiscytu radiowej jedynki · fot. BM / pless.pl


W plebiscycie słuchacze Programu Pierwszego Polskiego Radia stworzą wspólnie wyjątkową listę najciekawszych, najbardziej atrakcyjnych turystycznych obiektów w naszym kraju - historycznych, przyrodniczych i miejsc przyjaznych rodzinie.

Plebiscyt potrwa do 31 marca. Głosy i propozycje miejsc oddawać można na stronie tlp.polskieradio.pl/, a informacje dotyczące Plebiscytu, będą podawane na antenie Programu 1 Polskiego Radia w audycji "Cztery Pory Roku".

Jury spośród nadesłanych zgłoszeń - opisów, zdjęć i filmów wideo przedstawiających atrakcję turystyczną znajdującą się na terenie Polski, wyróżni i nagrodzi te najwyżej ocenione. Komisja weźmie pod uwagę ich oryginalność i kreatywność oraz sposób prezentacji wybranej atrakcji turystycznej.

Ponadto zostaną nagrodzeni internauci, którzy stworzą najbardziej oryginalne uzasadnienia oddanych głosów. Liczba głosów na dane miejsce będzie decydowała o jego pozycji na Turystycznej Liście Przebojów.

Plebiscyt jedynki
fot. pless.pl


Celem plebiscytu jest stworzenie, za pomocą głosowania z udziałem internautów, listy najciekawszych atrakcji turystycznych, znajdujących się na terenie Polski z podziałem na trzy kategorie: historia, natura, rodzina.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.