pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 1 maja 2021
  • wyświetleń: 5003

[FOTO] Obchody Dnia Flagi i patriotyczny pokaz mody w ZSP

W czwartek, 29 kwietnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym na os. Stara Wieś w Pszczynie odbyły się uroczystości związane ze zbliżającym się Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pszczynie - 29.04.2021 · fot. Piotr Łapa / UM Pszczyna


W trakcie wydarzenia reprezentacja przedszkolaków biorąca udział w projekcie "Piękna nasza Polska cała" i uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pszczynie wzięła udział w akademii, podczas której na nowo zamontowanych przed placówką masztach zawieszono flagi Polski, Unii Europejskiej oraz gminy Pszczyna. Podczas apelu wygłoszone zostały okolicznościowe wiersze, uczniowie zaśpiewali znane piosenki, a uczestnicy uroczystości wspólnie odśpiewali Hymn Polski. Po oficjalnej części w ramach zadań projektowych zorganizowany został "Patriotyczny Pokaz Mody".

Z podarunkiem do małych mieszkańców przyjechał Dariusz Skrobol. Burmistrz Pszczyny przywiózł 100 flag, po które w godzinach popołudniowych mogą zgłaszać się rodzice uczniów. Okazja do tego, aby nowe flagi zawiesić będzie już 2 maja, kiedy obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.