pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 20 marca 2021
  • wyświetleń: 4026

Szkoły wykorzystują czas epidemii na odnawianie sal lekcyjnych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

W szkołach powiatowych prowadzone są prace remontowe. W salach zostanie zamontowany także nowy sprzęt i rolety okienne.

Prace remontowe w powiatowych szkołach · fot. Powiat


W Powiatowym Zespole Szkół nr 1 im. Generała Józefa Bema oraz w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie trwa malowanie m.in. sal lekcyjnych i pracowni. - Odnawiamy pomieszczenia dla uczniów i z niecierpliwością czekamy na ich powrót - mówi Renata Dyrda, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie.

Wykorzystując czas, kiedy szkolne mury są puste w I Liceum Ogólnokształcącym w Pszczynie pomalowane zostały ściany w dwóch salach historycznych i polonistycznej, a także pokój nauczycielski oraz pomieszczenie szkolnego radiowęzła. Odmalowana zostanie także pracownia językowa. W kilku klasach wymienione zostały podłogi, zaś w sali polonistycznej i językowej zamontowane zostaną monitory interaktywne.

W budynku warsztatów szkolnych PZS nr 1 w Pszczynie pracownicy szkoły własnymi siłami malują salę wykładową, korytarz oraz toalety. Pomalowane zostały także ściany pracowni obrabiarek CNC. Niedługo w budynku szkoły przy ul. Kopernika w oknach pojawią się nowe rolety, zakupione ze środków Rady Rodziców.

- Jakość kształcenia to jedno, ale bardzo ważne jest także zapewnienie odpowiednich warunków, w jakich uczy się młodzież. Szkoły powiatowe nie marnują ani chwili i maksymalnie wykorzystują czas epidemii na przeprowadzenie prac remontowych - mówi wicestarosta Damian Cieszewski.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj