pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 19 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 899

Majówka na pokładzie

Materiał partnera:

Już wkrótce długi weekend majowy. Wszystko wskazuje na to, że pandemia zmusi nas do pozostania w domach. W majówkę możesz jednak cieszyć się urokami natury, a jednocześnie zachowywać zasady bezpieczeństwa. Wybierz na relaks na wodzie. Brak własnego jachtu lub patentu żeglarskiego nie będzie żadną przeszkodą!

Majówka na pokładzie


Czarter jachtów MazuryNawet w czasie normalnej działalności hoteli, wynajem jachtu lub łodzi motorowej jest fantastycznym pomysłem na wakacyjny relaks. Nie musisz obawiać się uciążliwego sąsiedztwa. Zapomnij o niezbyt udanych wakacjach w lokalizacji, która wyglądała ładnie tylko w folderze. Jeśli nie spodoba Ci się jedna miejscowość, możesz po prostu swobodnie popłynąć do drugiej. Sam ustalasz warunki swojego zasłużonego urlopu.

Masz możliwość wyboru z bogatej oferty jednostek wodnych. Przygoda nie musi Cię wcale ominąć tylko dlatego, że nie posiadasz patentu żeglarskiego - czarter łodzi motorowych o niewielkich rozmiarach i małej mocy silnika, które nie rozwijają dużych prędkości, nie wymaga specjalnych uprawnień. Decydując się na czarter jachtu na Mazurach, zyskujesz gwarancję udanego wypoczynku, którego nie pozbawią Cię nawet ograniczenia pandemiczne.

Majówka na pokładzie


Mazury w majuMazury są piękne przez cały rok. Maj to wiosna w pełnym rozkwicie a podziwiania uroków przyrody nie utrudniają jeszcze upały. Dysponując własnym środkiem transportu wodnego z łatwością dotrzesz do miejsc mniej popularnych, nierojących się od turystów. Poczujesz nieskrępowaną wolność i niezakłóconą przyjemność majówki na pokładzie.

Urlop na Mazurach w kilka kliknięćGdzie znaleźć różnego typu jachty, które można wyczarterować za pomocą zaledwie kilku kliknięć? Skorzystaj ze strony lub aplikacji od Click&Boat, będziesz mieć dostęp do wielu ogłoszeń od różnych właścicieli od tych prywatnych, po jachty od profesjonalnych armatorów. Dzięki temu łatwo znajdziesz swoją idealną łódź i zarezerwujesz ją w kilka minut. Nie trać czasu to już ostatnia chwila na zaplanowanie majówki na pokładzie!