pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 16 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1867

Pierwszy etap rekrutacji do przedszkoli gminnych za nami

W środę, 14 kwietnia zostały opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do gminnych przedszkoli.

przedszkole nr 21 im. Kubusia Puchatka
Przedszkole nr 2 · fot. www.pp21pszczyna.szkolnastrona.pl/


Warto zaznaczyć, iż nie jest to jednak ostateczne zakończenie procesu rekrutacji, albowiem do 20 kwietnia rodzice dzieci zakwalifikowanych mają obowiązek potwierdzenia woli przyjęcia do danego przedszkola. Brak potwierdzenia w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z miejsca.

Ważna informacja dla rodziców - publikacja list dzieci przyjętych i nieprzyjętych nastąpi 22 kwietnia o godzinie 13.00.

- Wszystkie dzieci zamieszkałe na terenie gminy Pszczyna, które brały udział w rekrutacji, będą miały zapewnione miejsce w przedszkolu - mówi zastępca burmistrza Pszczyny Barbara Sopot-Zembok. - W sytuacji nieprzyjęcia dziecka do żadnego przedszkola, do 13 czerwca każdy rodzic dziecka biorącego udział w rekrutacji zostanie pisemnie powiadomiony o przedszkolu na terenie gminy Pszczyna, w którym dziecko będzie mogło realizować wychowanie przedszkolne - wyjaśnia.

Jeżeli po zapewnieniu miejsc w przedszkolach wszystkim zgłoszonym podczas postępowania rekrutacyjnego pozostaną nadal wolne miejsca, zostanie przeprowadzone postępowanie uzupełniające.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.