pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 27 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 4452

Zmiany na stanowiskach dyrektorów szkół i przedszkoli w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Golasowicach" podaj

W piątek, 23 sierpnia uroczyście pożegnano dotychczasowe dyrektorki Publicznego Przedszkola w Pielgrzymowicach oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Golasowicach. Równocześnie wręczono nominacje nowym dyrektorkom.

Zmiany na stanowiskach dyrektorów szkół i przedszkoli w Pawłowicach - 23.08.2019 · fot. UG Pawłowice


Mimo trwających jeszcze wakacji, nieubłaganie zbliża się wrzesień, a tym samym początek roku szkolnego. 23 sierpnia, dyrektorzy szkół i przedszkoli z gminy Pawłowice spotkali się w urzędzie gminy z wójtem Franciszkiem Dziendzielem, zastępcą wójta Joanną Śmieją oraz dyrektorem Gminnego Zespołu Oświaty Janem Figurą. Narada dyrektorów miała wyjątkowo uroczysty charakter.

Na zasłużoną emeryturę, po 43 latach pracy w Publicznym Przedszkolu w Pielgrzymowicach przeszła dotychczasowa dyrektorka Dorota Rybka. Od 1 września funkcję tę obejmie Magdalena Stuchlik, która dotychczas zajmowała stanowisko wicedyrektorki w Przedszkolu w Modrzewiowym Ogrodzie. Również w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Golasowicach będzie nowa dyrektorka Agnieszka Rozmarynowska, która zastąpi dotychczasową dyrektorkę Bożenę Struzik. Nominację na kolejne pięć lat prowadzenia Publicznego Przedszkola w Warszowicach otrzymała Joanna Lala.

Tematem spotkania były bieżące sprawy i kwestie związane organizacją roku szkolnego 2019/2020.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Golasowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Golasowicach" podaj