pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 30 kwietnia 2021
  • 23 maja 2021
  • wyświetleń: 4550

Jarząbkowicko (za)Dyszka już 23 maja. Trwają zapisy

Za nami:

Można zapisywać się na Jarząbkowicką (za)Dyszkę. Już po raz czwarty Gminny Ośrodek Sportu w Pawłowicach organizuje bieg z serii "Dyszek". Co roku bieg jest zorganizowany w innym sołectwie gminy. Tym razem zapraszamy do Jarząbkowic.

Bieg pod nazwą "Jarząbkowicko (za)Dyszka" odbędzie się 23 maja. Składa się na niego bieg na dystansie maksymalnym 8,5 km oraz Nordic Walking na dystansie maksymalnym 5,8 km. Bieg skierowany jest również do osób, które chcą się sprawdzić na dystansach krótszych, dlatego zawody odbędą się na pętli o długości 2,7 km (+ 0,2 km odcinek START/META). Każdy uczestnik może sam zadecydować, nawet podczas biegu o długości dystansu jaki pokona.

Do wyboru mamy:
  • 1 pętla: 3,1 km (Bieg, Nordic Walking)
  • 2 pętle: 5,8 km (Bieg, Nordic Walking)
  • 3 pętle: 8,5 km (Bieg)


Zapisy internetowe potrwają do 16 maja. Wpisowe wynosi 40 zł. Z opłaty startowej zwolnieni są zawodnicy poniżej 18. i powyżej 60. roku życia na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Organizator zapewnia profesjonalny system rejestracji wyników, pamiątkowy medal, posiłek regeneracyjny oraz świetną atmosferę podczas zawodów. Limit 150 osób - nie zwlekaj zapisz się.

Jarząbkowicko (za)Dyszka 23 maja

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.