Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 22 maja 2020
  • 24 maja 2020
  • wyświetleń: 4840

Bieg Pszczyński Carbo Asecura przeniesiony na 2 sierpnia!

Organizatorzy Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza podjęli decyzję dotyczącą organizacji zawodów. Jeżeli uda się przeprowadzić bieg, odbędzie się on w niedzielę, 2 sierpnia.

VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - po starcie skrzyżowanie ulic Chrobrego i Kopernika - 02.06.2019 r.
VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - po starcie skrzyżowanie ulic Chrobrego i Kopernika - 02.06.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Pierwotnie kolejna edycja Biegu Pszczyńskiego Carbo Asecura miała się odbyć w pierwszą niedzielę czerwca. Koronawirus pokrzyżował jednak plany organizatorów, którzy zdecydowali o podjęciu próby organizacji zawodów 2 sierpnia.

- Zrobimy wszystko, aby Carbo Asecura Bieg Pszczyński odbył się 2 sierpnia. Oczywiście z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Jeżeli nie będzie to możliwe, w tym roku impreza zostanie odwołana, a część środków przeznaczonych na organizację biegu przekażemy Arkowi z Wisły Wielkiej, który choruje na guza mózgu. Wszystkie wpłacone opłaty startowe zostaną wówczas zwrócone na konto osób wpłacających - informują organizatorzy wydarzenia.

- Jesteśmy optymistami i oczywiście wierzymy w to, że uda się przeprowadzić zawody. Mamy jednak świadomość, że nasze ogromne chęci nie zawsze wystarczą. Jeżeli będziemy zmuszeni podjąć decyzję trudną, ale odpowiedzialną, pamiętajcie, że jesteście w naszych serduchach - dodają.

Wszelkie bieżące informacje na temat wydarzenia będą pojawiały się na stronie www.biegpszczynski.pl oraz na profilu www.facebook.com/biegpszczynski.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.